Strona główna Faktoring w Polsce Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców 2024

Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców 2024

26-27 czerwca 2024 roku odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu polskiego sektora finansowego i biznesowego – Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców (MMŚP).

Organizatorem tego prestiżowego spotkania jest Związek Banków Polskich, który wraz z kluczowymi organizacjami biznesowymi oraz pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Komisji Europejskiej, stworzy platformę do dialogu na temat przyszłości finansowania innowacji w Polsce.

Pod hasłem „Finanse dla Innowacji – Innowacje w Finansach: finansowanie i obsługa mikro, małej i średniej przedsiębiorczości w obliczu wyzwań nowoczesnej gospodarki” zgromadzą się liderzy sektora bankowego, przedstawiciele MMŚP, regulatorzy oraz instytucje okołobiznesowe, aby wspólnie analizować i dyskutować nad bieżącymi i przyszłymi wyzwaniami oraz szansami, jakie stoją przed polską gospodarką.

Głównymi tematami tegorocznego forum będą m.in. dostęp do kredytu i usług finansowych dla nowoczesnego biznesu, uwarunkowania regulacyjne, wyzwania technologiczne oraz publiczne wsparcie dla proinnowacyjnych usług finansowych. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze raporty dotyczące stanu i perspektyw rynku kredytowego oraz innowacyjności polskiej gospodarki.

Serwis Faktoringowy został oficjalnym partnerem medialnym tego wydarzenia.

Link do wydarzenia: https://www.zbp.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Forum-MMSP-2024

Redakcja Serwisu Faktoringowego

Artykuły Powiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. OK Więcej