Strona główna Faktoring w Polsce X FORUM Transportu Intermodalnego FRACHT 2022

X FORUM Transportu Intermodalnego FRACHT 2022

X FORUM Transportu Intermodalnego FRACHT 2022

W dniach 8 – 9 czerwca br. w Warszawie odbędzie się X FORUM Transportu Intermodalnego FRACHT 2022. Motywem przewodnim konferencji będzie wpływ wojny w Ukrainie na przemysł, rolnictwo i transport, niezbędny dla wymiany handlowej. Polska odgrywa kluczowa role jako hub logistyczny dla eksportu i importu Ukrainy. Czy sobie poradzi z tym wyzwaniem i jak należy się przygotować do nowej logistycznej rzeczywistości, o tym będą dyskutować w trakcie paneli zaproszeni goście.

Gospodarzem spotkania będzie Jacek Piechota, Prezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Wśród panelistów znajdą się ambasadorowie, parlamentarzyści, ministrowie i marszałkowie województw oraz naukowcy i przedstawiciele transportu. Jednym z uczestników Forum będzie Marek Kołtun, Prezes Zarządu Plusfactor. W świetle ostatnich wydarzeń, kolosalnego znaczenia nabiera sprawna i bezpieczna logistyka. Aby szlaki komunikacyjne i łańcuch dostaw sprostały wyzwaniom, z jakimi obecnie mierzą się Polska i Europą, Potrzebna jest wszechstronna analiza możliwości i zagrożeń, szans i ryzyk. Forum jest doskonałym miejscem na dyskusje eksperckie a wnioski z nich płynące stanowić będą wartość dodana w planowaniu optymalnej logistyki. Polski faktoring widzi tu również swoją role do odegrania.

Zachęcamy Państwa do udziału. Pełny program Forum – PROGRAM. Relacja z konferencji Ukaże się na naszym portalu.

Artykuły Powiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. OK Więcej