Strona główna Faktoring w Polsce Fandla wyznacza standardy w branży faktoringowej

Fandla wyznacza standardy w branży faktoringowej

fandla

Fandla to firma faktoringowa, która cieszy się bardzo dużym zaufaniem przedsiębiorców. W ciągu ostatnich kilku lat firma wielokrotnie udowodniła, że gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. W lipcu 2021 roku Fandla dołączyła do Polskiego Związku Faktorów, czym potwierdziła, że na co dzień działa według najwyższych standardów. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z finansowania w firmie Fandla! 

Branża faktoringowa rozwija się błyskawicznie

Jak wynika z danych, przedstawionych przez Polski Związek Faktoringu, branża faktoringowa złapała wiatr w żagle. W pierwszym półroczu 2021 roku branża odnotowała spektakularny wzrost obrotów. Firmy, które należą do PZF, w ciągu pierwszych sześciu miesięcy br. sfinansowały działalność przedsiębiorstw na łączną kwotę ponad 167 mld złotych. W porównaniu do pierwszego półrocza 2020 roku odnotowano więc wzrost na poziomie 24 proc, bowiem w tamtym okresie sfinansowano wierzytelności za łączną kwotę 135,1 mld zł. Warto również dodać, że z usług branży faktoringowej korzysta obecnie aż 21 tys. przedsiębiorstw. Widać więc wyraźnie, że branża rozwija się bardzo dynamicznie, a zapotrzebowanie na usługę finansowania wśród firm stale rośnie. 

Fandla członkiem Polskiego Związku Faktorów

Fandla to firma faktoringowa, która rozpoczęła działalność stosunkowo niedawno – jednak dzięki doświadczonemu zespołowi i mądremu zarządzaniu rozwijała się niezwykle dynamicznie. Oczywiście szybki rozwój firmy trwa do dzisiaj. 1 lipca 2021 roku Fandla dołączyła do Polskiego Związku Faktorów – najważniejszej instytucji w branży faktoringowej w Polsce. PZF zrzesza najlepsze i cieszące się największym zaufaniem firmy faktoringowe w kraju. Obecnie do PZF należy  29 członków – między innymi banki komercyjne i samodzielne podmioty, wyspecjalizowane w faktoringu. DO PZF należą również partnerzy i członkowie honorowi.

Fakt, iż Fandla przynależy do Polskiego Związku Faktorów, jest niezwykle istotną informacją, szczególnie dla przedsiębiorców, którzy poszukują zaufanego faktora. Dołączenie do PZF możliwe było wyłącznie dzięki temu, że Fandla spełnia najwyższe standardy, jeśli chodzi o świadczenie usług finansowania. Można nawet rzec więcej – Fandla te standardy wyznacza, stale podnosząc jakość swoich usług i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. 

Dlaczego warto zdecydować się na finansowanie? 

W tym miejscu warto odpowiedzieć, kiedy i z jakich powodów firmy powinny rozważyć skorzystanie z faktoringu. Otóż taka forma finansowania to doskonały sposób na utrzymanie płynności finansowej w firmie. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy w danej firmie wystawiane jest wiele faktur z odroczonym terminem płatności, na przykład 60 dni. Jeśli w jednym miesiącu wystawione będzie wiele faktur z takim terminem płatności, a firma będzie musiała przez dwa miesiące czekać na przelewy od kontrahentów, mogą pojawić się problemy z utrzymaniem płynności finansowej. 

Stąd już tylko krok do powstania niebezpiecznych zatorów płatniczych. Jedno jest pewne – korzystanie z faktoringu jest doskonałym środkiem na zapobieganie tym problemom, dlatego warto rozważyć taką formę finansowania. Tym bardziej, że obecnie faktoring jest dostępny dla niemal wszystkich przedsiębiorców, a nie tylko dla największych firm. 

Fandla – faktoring w nowoczesnym wydaniu

Fandla to firma faktoringowa, która oferuje najbardziej doceniane przez przedsiębiorców rodzaje faktoringu. Finansowanie w firmie Fandla przebiega według najwyższych standardów, o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców. Fandla stawia nie tylko na najwyższą jakość obsługi, ale też gwarantuje minimum formalności i – co najważniejsze – bardzo szybki dostęp do gotówki. Oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku zajmuje kilkanaście minut, a pieniądze często przelewane są jeszcze tego samego dnia. 

Nic dziwnego, że Fandla błyskawicznie pnie się w górę w rankingach faktorów. W końcu specjaliści z firmy Fandla w codziennej pracy kierują się zasadą, że w biznesie chodzi o to, aby pieniądze łączyły – i dzięki finansowaniu od Fandli tak właśnie się dzieje!

Materiał sponsorowany przez: Fandla

Artykuły Powiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. OK Więcej