Strona główna Faktoring w Polsce CRIF sfinalizował przejęcie 100% udziałów ERIF i EBS

CRIF sfinalizował przejęcie 100% udziałów ERIF i EBS

CRIF pozyskał ERIF i EBS

 
W końcu stycznia 2023 r. CRIF sfinalizował transakcję nabycia 100% udziałów w ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. i EBS sp. z o.o. Dotychczasowym właścicielem obu tych podmiotów była Grupa KRUK, jeden z liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Środkowej.
 
Jesteśmy przekonani, że przyniesiemy lokalnym klientom znaczące korzyści w zakresie portfolio oferowanych usług oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych i finansowych” – skomentował Carlo Gherardi, prezes i dyrektor generalny CRIF.
 
Pozyskanie spółek ERIF i EBS podniesie komplementarność naszych rozwiązań na polskim rynku i pozwoli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby coraz bardziej wymagającego rynku w zakresie informacji biznesowych oraz elastyczności operacyjnej i technologicznej. Mając to na uwadze, w niedalekiej przyszłości poszerzymy portfolio naszych rozwiązań o produkty, oparte nie tylko o unikalny pod względem zasięgu i aktualizacji ekosystem informacji, ale też inne wartościowe rozwiązania CRIF, wspierające efektywność działalności biznesowej naszych partnerów” – komentuje Piotr Badura, Country Manager CRIF Polska.
 

Artykuły Powiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. OK Więcej