Strona główna Faktoring w Polsce SerwisFaktoringowy Partnerem medialnym XIII Międzynarodowego Kongresu Faktoringu

SerwisFaktoringowy Partnerem medialnym XIII Międzynarodowego Kongresu Faktoringu

XIII Międzynarodowy Kongres Faktoringu

Polski Związek Faktorów zaprasza do udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie Faktoringu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w tradycyjnej formule konferencyjnej. Wydarzenie będzie pełne pasjonujących wystąpień, ciekawych dyskusji i ważnych pytań. Eksperci podsumują sytuację na rynku faktoringowym oraz w otoczeniu przedsiębiorczości u progu nowej ery w gospodarce w Polsce i na świecie. Będą też dyskutować o tym, jak radzić sobie w dobie ekonomicznych turbulencji.

– Międzynarodowy Kongres Faktoringu to doroczne spotkanie ekspertów branży faktoringowej i finansowej z kraju oraz ze świata. W ciagu 12 edycji pozyskaliśmy liczne grono wiernych słuchaczy i sympatyków. W obradach zawsze biorą udział uznane autorytety w dziedzinie gospodarki i zarządzania. Odpowiadają na pytania związane z sytuacją przedsiębiorstw i prezentują rozwiązania wpływające na ich płynność finansową. W tym roku Kongres odbywa się już po raz trzynasty. Serdecznie zapraszam do udziału w naszym spotkaniu 

– mówi Konrad Klimek, przewodniczący komitetu wykonawczego PZF.

Kongres odbędzie się 21 września 2021 r. (środa) w warszawskim hotelu Crowne Plaza – The Hub, przy Rondzie Daszyńskiego 2. Początek obrad o godz. 9:30..

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą: prof. Witold Orłowski, ceniony ekonomista oraz Jacek Walkiewicz, psycholog, inspirujący mówca.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI >>

 

Na Kongres zapraszają

Organizator: Polski Związek Faktorów

Partnerzy Główni: ComarchGrupa BIK
Partnerzy PZF: Asseco Business SolutionseSourcingRiskMan
Sponsor Koktailu: Lendscape
Partnerzy medialni: AleBank.plBankFinansovo.plSerwisFaktoringowy.pl

 

Artykuły Powiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. OK Więcej