Strona główna Faktoring w Polsce Jarosław Jaworski nowym CEO Coface w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Jarosław Jaworski nowym CEO Coface w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej

JAROSLAW JAWORSKI PREZES COFACE

Z dniem 1 września 2021 r. Grupa Coface powołała Jarosława Jaworskiego, dotychczasowego Country Managera Coface w Polsce, na stanowisko CEO Coface w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jarosław Jaworski dołączył do Coface w 2006 roku, wprowadzając i rozwijając działalność faktoringową Coface w Polsce. Od 2012 roku pełnił funkcję Country Managera i odpowiadał za rozwój wszystkich obszarów działalności Coface w naszym kraju. Obecnie będzie zarządzał biznesem Coface w całym Regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jednocześnie jako CEO jednego z siedmiu regionów Coface na świecie, będzie członkiem Komitetu Wykonawczego Grupy Coface.

Jego wpływ na rozwój Coface w Polsce był bardzo znaczący, z sukcesami zarządzał działaniami poszczególnych spółek, które jako grupa Coface stały się jednym z największych graczy na rynku, świadczącym usługi ubezpieczenia należności, faktoringu, informacji gospodarczej i windykacji B2B.

Jarosław Jaworski rozpoczął karierę w sektorze bankowym i usługach finansowych w 1992 roku, a od 1999 roku związał się z branżą faktoringową. Jest absolwentem ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów MBA University of Illinois na Politechnice Lubelskiej. Przez wiele lat Członek Komitetu Wykonawczego Polskiego Związku Faktorów, następnie jego Przewodniczący, a w obecnej kadencji Wiceprzewodniczący. Mówca i panelista podczas wielu konferencji branżowych i finansowych.

Źródło: www.coface.com

Artykuły Powiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. OK Więcej